Wentylacja

Firma CLIMA HIT oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji, a także wentylacji. Odznaczają się one szerokim wachlarzem zastosowań, dzięki czemu nadają się do adaptacji zarówno w przestrzeniach przemysłowych, biurowo-usługowych, jak i mieszkalnych.

Zasadność użytkowania instalacji wentylacyjnych, opiera się na wielu zmiennych. Służy ona przede wszystkim znacznej poprawie jakości powietrza wewnątrz budynku, pociągając za sobą wiele innych zalet. Systemy wentylacyjne są w pełni sterowalne, dzięki czemu możliwa jest całkowita kontrola nad ilością krążącego powietrza. Ponadto, właściwa wentylacja umożliwia odzyskiwanie ciepła, z powietrza odprowadzanego na zewnątrz, co znacznie redukuje zużywanie energii w okresie jesienno-zimowym, powodując tym samym zmniejszenie ilości emitowanych gazów cieplarnianych do atmosfery. Wentylacja jest więc wyjątkowo przyjazna środowisku.  

Firma CLIMA HIT (Płock) w ramach wentylacji, dba o zróżnicowane potrzeby klientów, analizując każdą instalację pod względem poszczególnych wymagań i uwarunkowań, wybierając najkorzystniejsze rozwiązanie. Drugą zasadą którą kieruje się firma, jest dostarczanie swoim klientom możliwie jak najprostszych w obsłudze urządzeń.
Oferowane przez CLIMA HIT systemy wentylacyjne, ukierunkowane są na zasadnicze wartości:

  • Zastosowanie technologii EG z silnikami komutowanymi
  • Maksymalizacja odzysku ciepła
  • Wysoka sprawność energetyczna urządzeń


Firma CLIMA HIT w ramach segmentu wentylacji, współpracuje wyłącznie z wiodącymi producentami. Są to wytwórcy zarówno systemów adresowanych do niewielkich, jak i dużych obiektów, tj. VENTIA, VTS, Clima Produkt, VBW. W ofercie firmy znajdują się również rozwiązania przemysłowe, które realizowane są w oparciu o produkty firm ROSENBERG, Flowair, Venture Industries. Zespół CLIMA HIT tworzą wykwalifikowani specjaliści, wykonujący przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, dzięki czemu oferowane przez firmę systemy wentylacyjne funkcjonują prawidłowo przez wiele lat.

CLIMA HIT. Zadowolenie naszych klientów, stanowi dla nas najwyższe wyróżnienie.

 

Back to Top